Księga Gości

Dodaj Twój wpis!

29.10.2013 - 15:45 - Madzia

Gorąco pozdrawiam kompasów - zawsze można na nich liczyć!

WWW

01.10.2013 - 20:42 - Magda i Marcin

Wielkie podziękowania dla Formacji Kompas za zorganizowanie wspaniałej zabawy weselnej. Zespół spisał się na medal. Dobór piosenek i wykonanie sprawiło, że goście bawili się nieprzerwanie do białego rana. Piosenki dopasowano zarówno do młodych jak i starszych osób. Bardzo pozytywnie zaskoczyły nas zabawy oczepinowe, uśmialiśmy się do łez, a goście jeszcze długo to wspominali. Polecam wszystkim, którzy szukają zespołu na wesele. Jest to profesjonalny zespół z muzykami, którzy umieją grać na instrumentach, a nie tylko udają. Przepięknie zagrali przed domem pana i pani młodej. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY:)
Magda i Marcin

e-mail

30.09.2013 - 13:38 - Agnieszka i Karol

Dziękujemy za wspaniale poprowadzone wesele:) wszyscy są zachwyceni.
Zespół naprawdę godny polecenia.
PEŁEN PROFESJONALIZM !!!

18.09.2013 - 16:08 - gosia i marek

Witam, serdecznie dziękuje całej formacji kompas , że w dniu bardzo ważnym w naszym życiu zabawiali gości śpiewem i zabawami. Szczególne podziękowania dla pani Uli która podczas oczepin rozbawiła gości aż do łez:). Graliście naprawdę ślicznie- goście pytają nas do dziś o was. Będziemy was polecać, bo tak cudownego zespołu tylko ze świeczką szukać. Dziękujemy jeszcze raz. Gosia i Marek

e-mail

10.09.2013 - 10:35 - Ola i Maciek

Wielkie podziękowania za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu, wszyscy goście zachwyceni waszym profesjonalizmem. Będziemy napewno polecać Was wszystkim znajomym poszukującym świetnego zespołu na wesela :)

01.08.2013 - 11:38 - paulina i grzegorz

dziękuje wraz z mężem za wspaniale poprowadzone wesele!! jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni Goście byli zachwyceni, my oczywiście tez :)

e-mail

25.06.2013 - 8:32 - Wielbiciel Talentu

Marzę by ponownie usłyszeć Pani przepiękny głos.. Jest rewelacyjny! I zobaczyć Panią na scenie.. Pozdrawiam pełen zachwytu.

16.05.2013 - 16:27 - Fotograf

Polecam ten zespół, bardzo fajna strona, pozdrawiam

WWW

23.10.2012 - 15:49 - Miśka

dziękuje wraz z mężem za wspaniale poprowadzone wesele!!! jesteśmy naprawdę zachwyceni Państwa profesjonalizmem i zaangażowaniem. a co najważniejsze, nie znalazł się nawet jeden gość któremu nie podobałaby się Państwa muzyka:)
i muszę koniecznie zaznaczyć to że potrafili Państwo rozkręcić gości, którzy byli potwornie zmęczeni po 6 godz jazdy, a mimo wszystko nogi rwaly sie do tańca i parkiet byl pusty tylko na przerwach na posiłki. goście bawili sie aż do 5 rono!!!
DZIĘKUJEMY!!!!
i serdecznie polecamy!!! " formacja Kompas " jest warta każdych pieniędzy!
A my, już jako małżeństwo mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli tą przyjemność być na weselu na którym będą Państwo grali:)
POZDRAWIAMY!!!

e-mail

16.10.2012 - 14:09 - Graśka

Jestem młodą mężatką, i pochodzę podobnie jak zespół z lubelskiego. Gdybym miała wybierać zespół na swój ślub ponownie wybrałabym ten. Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej, konferasjerki jak również profesjonalizmu zespołu. Każdy kto by nas pytał o zespół na pewno poleciłabym ten. Pani Ula jest przesympatyczną kobietą, która zna się na tym co robi. Pani Ulu, dziękujęmy za to, że zaszczyciliście nas swoją obecnością na naszym ślubie i weselu, za wasz profesjonalizm. :) Grażyna i Łukasz Tokarscy

e-mail

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] ... [10]


admin login